Новий керівник «Дніпро-Кіровоград»: план дій та погашення заборгованості

Новий керівник «Дніпро-Кіровоград»: план дій та погашення заборгованості

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» змінило керівництво: Миколу Романюка призначено виконувачем обов’язків керівника. Це рішення підписав голова обласної ради Юрій Дрозд, повідомив керівник пресслужби облради Юрій Лета, інформує «Суспільне».

Романюк, працівник підприємства на протязі понад 20 років, зазначив, що його головною задачею є розробка механізму та покрокового плану дій для погашення заборгованості підприємства та його оптимізації. «Першочергове завдання вийти із щомісячної збитковості й завершити проєкти, які дадуть економічний приріст водоканалу», — сказав він.

Попередній керівник підприємства, Олександр Пісний, був звільнений після того, як не зміг представити план виходу підприємства з кризової ситуації на двох засіданнях робочої наради. «Борги підприємства щомісячно зростають, і до кінця 2023 року сума боргу може сягнути 226 мільйонів гривень», — сказав Юрій Дрозд.

Пісний, втім, залишається на підприємстві, перейшовши на посаду заступника гендиректора з економічних питань. Він висловив повагу до прийнятого рішення і відзначив, що підприємство вижило в складних умовах під його керівництвом.

Олександр Пісний був призначений на посаду генерального директора «Дніпро-Кіровоград» у грудні 2021 року за указом тодішнього голови Кіровоградської облради Сергія Шульги.

Однак його керівництво не пройшло без скандалів. У січні 2023 року Служба безпеки України провела перший обшук на підприємстві «Дніпро-Кіровоград» у Кропивницькому. За словами Пісного, його підозрюють у заволодінні бюджетними грошима в особливо великих розмірах.

В лютому того ж року працівники поліції та Служби безпеки України провели обшуки у Пісного та його радника Сергія Кареліна. Зокрема, на керівника водоканалу падала підозра через купівлю екскаватора-навантажувача Catterpillar.

Відтепер, очоливши «Дніпро-Кіровоград», Микола Романюк стоїть перед непростим завданням вивести підприємство з кризи. Його досвід роботи на підприємстві та впевненість у своїх силах дають надію на позитивні зміни в найближчому майбутньому.

Схожі публікації