Новопразькій громаді вручили шкільний автобус

Новопразькій громаді вручили шкільний автобус

У тридцяту річницю Незалежності України Новопразька громада не залишилася без подарунків. У цей святковий день освітяни отримали довгоочікуваний шкільний автобус для Новопразького НВК.

Урочиста церемонія вручення шкільних автобусів представникам територіальних громад області відбулася 24 серпня у Кропивницькому, біля Театральної площі. Новопразьку громаду представили начальник відділу освіти, молоді та спорту Новопразької селищної ради Олександр Даценко та директор Новопразького НВК Лариса Мітленко.

Новенький шкільний автобус моделі “ЕТАЛОН-А08116” призначений для потреб учнів Новопразького навчально-виховного комплексу. Він може вмістити 28 дітей та трьох дорослих, що їх супроводжують.

Автобус необхідний для підвезення школярів до НВК. Під час навчального року шкільним транспортом ледве не щодня користуються понад сотню дітей громади. Окрім того автобус використовують для поїздок школярів на різноманітні спортивні, культурні конкурси, змагання та фестивалі. А учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають нагоду з його допомогою дістатися пункту тестування.

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

 

Схожі публікації