Обласна поліція взяла під контроль проблемну «базу-2»

Обласна поліція взяла під контроль проблемну «базу-2»

Питання вирішення права власності на приміщення колишнього відділення дільничних інспекторів олександрійської міської міліції все ще залишається невирішеним.

Це приміщення, розташоване на вул. Козацькій, 41 і яке в місті скорочено називають «базою-2», перестало виконувати свою функцію незадовго до початку реформування міліції в Національну поліцію і ось вже декілька років поспіль залишається фактично безхозним і занедбаним. Цим відразу ж скористалися ті, кого зазвичай називають «асоціальними елементами»: колишня база охорони правопорядку перетворилася на кубло безпритульних, пияк і наркоманів, а це, у свою чергу, викликало численні нарікання жителів навколишніх кварталів, які всі ці роки скаржилися на таке сусідство в усі можливі інстанції.

Нарешті наприкінці минулого року взяти у своє користування майже розвалене приміщення виявив бажання олександрійський військово-патріотичний спортивний клуб «Захист» з метою приведення його у належний вигляд та облаштування там залів для тренувань дітей і молоді. Міська влада була не проти, але на перешкоді стояли організаційно-правові питання: ця «база-2» завжди перебувала на балансі обласної міліції і таким чином будівля-руїна і досі залишається не комунальною, а державною власністю, на яку міська влада не має ніяких прав. Отож передача «бази-2» у користування юним спортсменам затягнулася на невизначений термін. А тим часом руїна продовжувала наводити своєю присутністю жах на жителів. І з настанням холодів, одного осіннього дня минулого року в ній навіть сталася шокуючи пригода: там виявили труп людини (ймовірно, безпритульної)…

Нещодавно в Олександрії проводив особистий прийом громадян начальник обласного Управління Національної поліції полковник Роман Козьяков. Серед інших відвідувачів з ним також мав розмову президент клубу «Захист» Андрій Ярошевський. Яким був результат переговорів, він поділився з нами:

«Взагалі з боку Національної поліції ніяких заперечень щодо передачі будівлі у власність міста не було і немає. Але вся проблема у тому, щоб Фонд державного майна України здійснив відповідну процедуру передачі будівлі у комунальну власність. А це потребує певного часу. Керівник обласної поліції прийняв мою заяву і пообіцяв посприяти у вирішенні питання, взявши його на особистий контроль. Наразі мене періодично інформує по телефону про стан цієї справи його заступник з логістики. За його останнім повідомленням, питання на ріні Міністерства внутрішніх справ вирішено, але воно все ще залишається не визначеним Фондом ДМУ. Залишається чекати», – сказав А.Ярошевський.  А поки що керівництво Олександрійського відділу поліції запропонувало вихованцям спортклубу «Захист» за бажанням і потреби тренуватися у спортивному залі міськвідділу.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації