Олександр Лещенко презентував новий хореографічний проєкт

Олександр Лещенко презентував новий хореографічний проєкт

Танцівник і хореограф, уродженець Олександрії Олександр Лещенко презентував новий танцювальний відеомюзикл TANCEVANSKIY (“Танцюванський”). 

Як повідомляє «Master Management 360», ідея нового проєкту артиста в тому, щоб подивитися на, здавалося б, звичайні речі та події, через призму танців. За допомогою танцю і перевтілень хореограф також хоче подарувати людям позитивні емоції.

TANCEVANSKIY – це перший сольний кліп-мюзикл, у якому він зібрав власне ТВ-шоу – «TANCEVANSKIY NIGHT SHOW».

«Танець – інтернаціональна мова, яка не вимагає перекладу! Тому я вважаю, що це дуже класно. Мій герой у відео перевтілюватиметься в різних персонажів. Безпосередньо за допомогою танців, акробатики, вокалу я розважатиму людей. Я не хочу навантажувати глядачів філософією, якимись проблемами. Це розважальний YouTube-канал, художня робота, де я створюю естетику та красу, і водночас розкриваю сюжетну лінію», – розповів Олександр Лещенко про відео та місію нового героя.

Довідка: Олександр Лещенко почав зірковий шлях в шоу «Танцюють всі» (СТБ). Переміг в «Танцюю для тебе» (1+1) в парі з Ганною Безсоновою, а потім – на шоу «Майданс» (Інтер).

 

Джерело: Гречка

Схожі публікації