Олександрійка стала кращою читачкою області

Олександрійка стала кращою читачкою області

Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2020».

Протягом літніх канікул за звання Лідера читання змагались юні книголюби Кіровоградщини віком 11-13 років. 13 кращих читачів вибороли право представляти свої регіони на обласному турі. Вони активно читали, брали участь у різноманітних бібліотечних заходах, зокрема онлайн, із підтримки та популяризації книги, стали авторами цікавих відеороликів з рекламою улюблених книжок, які можна було переглянути в Інтернеті та відповідали на тестові онлайн-завдання.

За підсумками змагань, обласне журі визначило три призових місця:

  • 1 місце – Глазкова Катерина, 13 років, читачка ЦБД ім. Ю.Гагаріна Олександрійської МЦБС та активна учасниця бібліотечної програми літніх читань «Канікули з книгою». Катерина стає Лідером читання від Кіровоградської області та візьме участь у супер фіналі на всеукраїнському рівні під назвою «Шоу переможців», який відбудеться в режимі онлайн, де буде представляти себе та наш регіон.
  • 2 місце – Гришина Тетяна, 12 років, читачка бібліотеки-філії №19 для дітей ЦБС м. Кропивницького;
  • 3 місце – Бояр Марина, 13 років, читачка Новгородківської районної бібліотеки для дітей.

Найкращі учасники обласного туру конкурсу будуть відзначені грамотами, дипломами та подарунками Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Г.Шевченка. Бажаємо успіхів і нових читацьких перемог!

 

Схожі публікації