Олександрієць Богдан Колмаков виборов друге місце на етапі Кубка світу з фристайлу BMX у парку

Олександрієць Богдан Колмаков виборов друге місце на етапі Кубка світу з фристайлу BMX у парку

Олександрієць Богдан Колмаков продовжує свої успіхи у світових змаганнях з фристайлу BMX у парку. З 17 по 21 травня відбувся етап Кубка світу з цієї популярної дисципліни у французькому місті Монпельє, де наш спортсмен здобув величезний успіх. У категорії «Швидкість», яка вимагала подолання різноманітних перешкод у паркуру, Богдан Колмаков показав дивовижні результати, посівши почесне друге місце.

Кубок світу з фристайлу BMX у парку є частиною щорічного фестивалю міського спорту FISE Montpellier 2023, який охоплює різноманітні змагання зі скейтборду, брейкінгу, скутера, паркуру та інших видів спорту. Спортсменам, що беруть участь у категорії «Швидкість», довелося швидко та майстерно подолати складні перешкоди, що імітують міські перепони. Богдану Колмакову вдалося використати свої фізичні здібності та технічні навички, щоб подолати ці виклики та заслужити II місце.

Це вже не перший винятковий результат Богдана Колмакова на світовій арені. Нагадаємо, що минулого року він став першим в історії чемпіоном світу з паркуру на Чемпіонаті світу 2022, завдяки підтримці міського голови Сергія Кузьменка.

Ми вітаємо Богдана Колмакова з його великим досягненням та бажаємо йому подальших успіхів у світовому спорті!

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації