Олександрієць проплив Босфор з Азії в Європу

Олександрієць проплив Босфор з Азії в Європу

Олександрієць Костянтин Жосан взяв участь в крос-континентальному запливі в Стамбулі, перепливши сьогодні, 23 серпня, протоку Босфор з Азії в Європу (7 км) з відмінним результатом — 1 година 9 хвилин.

Як зазначив Костянтин, вода була теплою, втім хвилі і течія ускладнили заплив. Йому довелось «навернути коло». В результаті олександрієць проплив навіть більше запланованих 7 км.

В процесі підготовки до запливу Костянтин Жосан проводив інтенсивні тренування на швидкість в басейні та на кар’єрі, долаючи відстань по 4-5 км.

Цьогоріч заплив протоки Босфор з Азії в Європу зібрав 2,5 тисячі учасників. Костянтин поділився з інформаційним порталом AlexCity цікавим спостереженням — поруч з ним плив 91-річний турок, для якого заплив став вже 33-м за рахунком. І всі 33 рази він з успіхом долав цю відстань.

Щорічно безліч плавців з усього світу приїжджають, щоб взяти участь в запливі. Босфор знаходиться на перетині двох світів, він об’єднує Чорне море з Мармуровим. Течії цієї протоки йдуть наперекір один одному, води з Чорного моря, тепліші і менш небезпечні, протікають на поверхні водної товщі.

Вітаємо олександрійця Костянтин Жосана, батьком якого є відомий марафонець Олександр Жосан, та бажаємо йому підкорення нових спортивних вершин.

Схожі публікації