Олександрієць став переможцем премії “100 Успішних Українців”

Олександрієць став переможцем премії “100 Успішних Українців”

13 грудня в Києві відбулася церемонія нагородження переможців премії «100 успішних українців» від команди соціального глянцю Ukrainian People.

Серед нагороджених був й уродженець Олександрії – Олександр Лещенко, український хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт»(Foresight).

«Премія «100 успішних українців» Просте людське Спасибі й вдячність усім, кому цікава моя Творчість! Низкій уклаін…» – написав переможець премії на своїй сторінці у Фейсбук.

Цього року героями проекту стали волонтери, громадські та культурні діячі, благодійники, лікарі, представники бізнес-сфери, благодійні фонди, відомі психологи, професори, актори, які своєю діяльністю, проектами, меценатством покращують та розвивають українське суспільство кожного дня.

«Сьогодні реальні справи роблять одиниці! Саме ці люди і надихають! Надихають їхні справи. Чесні, конкретні, корисні. Але про таких людей не завжди говорить преса. Проте щодня, на своєму рівні, ці українці роблять неможливе. Вони є меценатами від серця, благодійниками від душі, лікарями від Бога, культурними діячами, бізнесменами, які творять історію та розвивають соціальне підприємництво. Саме таких людей об’єднала премія! Людей дії, а не слави!» – підкреслила організаторка премії, автор понад 500 соціальних проєктів Тетяна Петракова.

Довідка: Олександр Лещенко народився в Олександрії. З раннього дитинства займався спортом. З семи років в школі єдиноборств, займав перші місця на змаганнях, має «чорний пояс» з карате.

Танцями почав займатися під впливом старшої сестри в одинадцятирічному віці.

Коли йому було тринадцять років, родина переїхала до Києва. У віці чотирнадцяти років потрапив до балету «Тодес». Пізніше пішов звідти, став керівником і головним хореографом танцювального колективу «Форсайт» (Foresight), яким керує досі. Паралельно навчався в Київському естрадно-цирковому коледжі. Брав участь у низці танцювальних телешоу.

У 2008 році Олександр став срібним призером у проекті «Танцюють всі!». А в 2009 отримав першу премію в парі з Ганною Безсоновою на телешоу «Танцюю для тебе-3».

На початку 2010 року Олександр Лещенко працював головним хореографом і постановником номерів для телевізійного проекту «Суперзірка», який транслював канал «1+1».

Був хореографом команди Кіровограда в першому сезоні (2011) танцювального шоу Майданс і переміг із цією командою. Став головним хореографом другого сезону шоу Майданс.

2014 року був одним із асиcтентiв хореографа-постановника відкриття та закриття Олімпійських ігор 2014 року.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації