Олександрієць взяв участь у Євромарафоні

Олександрієць взяв участь у Євромарафоні

25 квітня у Києві пройшли змагання в рамках п’ятого Євромарафона, що охопив понад 2000 учасників.
Змагалися на бігових дистанціях 5, 10, 21 та 42,2 км, а також у скандинавській ходьбі на 5, 10, 21 км.
Наймассовішим виявився саме марафон. За кубок Балканських країн змагалися команди з України, Ізраїлю, Румунії, Болгарії, Туреччини, Хорватії, Північної Македонії.
Забіг відбувся в останній день, коли українським спортсменам можна було поборотися за Олімпійські ліцензії, щоб потрапити на Олімпійські ігри.
Пробігтися поруч із відомими легкоатлетами випала нагода і любителям дальних дистанцій, зокрема вчителю фізкультури з Шарівського ЗЗСО, олександрійцю Сергію Зайченку.
«Для мене особисто — це велика честь пробігти ці 42 км поряд із найкращими спортсменами й поборотися за свій власний результат. І мені це вдалося!» — говорить Сергій.
Результат олександрійця — 2:56:12. Це краще майже на 2,5 хвилини, ніж він показав місяць тому в Одесі. Там його час був 2:58:30.
«В Одесі я увійшов до п’ятірки кращих і посів 4 місце в абсолюті, а у Києві, хоч і з кращим показником — це лише 25 місце на тій же дистанції. Але емоції від участі зашкалюють! — ділиться враженнями чоловік, — думаю, що я гідно представив «Клуб любителів бігу Олександрія».

Схожі публікації