Олександрія бере участь у четвертому Міжнародному форумі “INNOVATION MARKET” 2019

Олександрія бере участь у четвертому Міжнародному форумі “INNOVATION MARKET” 2019

Місто Олександрія в черговий раз бере участь у міжнародному заході. Цього разу олександрійці відвідують «Innovation Market» 2019.

Форум проходить 5-7 листопада у м. Києві. Основне завдання заходу – організація зустрічей новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу, інвестиційно–фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.
Цього року Олександрія презентує інформаційні буклети про реалізацію в місті проекту «Розумне місто» шляхом впровадження високотехнологічних електронних сервісів у різних сферах життя територіальної громади – електронна реєстрація для отримання адміністративних послуг, робота ЦНАПу тощо.
Крім цього, учасники форуму зможуть ознайомитись з виконанням у місті основних програм Міського Інфраструктурного Плану, зокрема, «Безпечне місто», «Модернізація системи вуличного освітлення міста Олександрії» та ін. Одне з основних завдань: поширення інформації про індустріальний парк «Олександрія», його можливості та переваги.
Крім цього, на форумі презентовано фільм про місто двома мовами: українською та англійською, для охоплення більшого числа учасників міжнародного заходу.

Сайт городского совета

Схожі публікації