Олександрія готується до зими: когенераційні установки забезпечать теплом навіть без світла

Олександрія готується до зими: когенераційні установки забезпечать теплом навіть без світла

Олександрія активно готується до наступного опалювального сезону, забезпечуючи енергетичну безпеку міста. Про це повідомив міський голова Сергій Кузьменко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Ніхто не знає, яка ситуація буде взимку. Але ми вже зараз готуємось до наступного опалювального сезону», — зазначив мер.

За його словами, завдяки міжнародним донорам місто отримало чотири сучасні когенераційні установки, які працюють на газу та виробляють одночасно електричну і теплову енергію.

Підготовчі роботи для монтажу першої установки вже проводить КП «Теплокомуненерго» на центральній котельні. Для встановлення наступної – у Південному мікрорайоні – сьогодні виділили з міського бюджету 2 500 000 гривень.

«Повна реалізація проєкту для міста складає близько 100 000 000 гривень. Сума інвестицій уже складає близько 70 000 000 гривень. Тому на сьогодні є дефіцит коштів – у межах 30 000 000 гривень», — повідомив Сергій Кузьменко.

Він також зазначив, що місто активно працює з міжнародними партнерами та урядом України, щоб реалізувати цей проєкт та забезпечити котельні міста автономним живленням, а олександрійців – теплом.

Схожі публікації