“Олександрія” і “Рух” зіграли безгольову нічию

“Олександрія” та львівський “Рух” розписали нічию в матчі 11-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок відбувся на КСК “Ніка” в Олександрії та завершився без забитих м’ячів – 0:0.

У першому таймі команда Володимира Шарана володіла перевагою, але реалізувати моменти не змогла. Після перерви господарі залишилися в меншості – на 59-й хвилині Валерій Бондаренко за дві хвилини отримав дві жовті картки та поставив свою команду у скрутне становище. Наприкінці матчу львів’яни прагнули вирвати перемогу, але скористатися чисельною більшістю їм не вдалося.

Зазначимо, що це була перша очна битва команд. Суперники раніше не зустрічались у жодних турнірах.

“Олександрія” (15 очок) піднялася на на шосте місце в УПЛ, обійшовши за додатковими показниками “Колос”, у якого ще є матч в запасі. “Рух” (6 балів) залишився на останній сходинці в турнірній таблиці.

У наступному турі команда Шарана 6 грудня зіграє з “Колосом”.