Олександрія отримає фінансування від міжнародних донорів для реалізації стратегічно важливих проєктів

Олександрія отримає фінансування від міжнародних донорів для реалізації стратегічно важливих проєктів

5 січня міський голова Сергій Кузьменко та його заступниця Ірина Чемерис зустрілися з представниками міжнародної організації ЮНІСЕФ з міста Києва: Володимиром Строканом, Тетяною Федоренко та директоркою БФ «Безпечне майбутнє» Іриною Саєнко.

На меті візиту було обговорення подальшої співпраці між ЮНІСЕФ та Олександрійською громадою, яка увійшла до трійки громад Кіровоградської області, обраних для участі у великому проєкті від уряду Німеччини, що фінансується через Банк розвитку. Це дасть можливість отримувати від міжнародних донорів фінансування на реалізацію стратегічно важливих проєктів для структурного відновлення та розвитку громади.

Міський голова Сергій Кузьменко зазначив, що за останні два роки співпраця з ЮНІСЕФ була плідною, і подякував організації за підтримку та допомогу в умовах воєнного часу.

Під час зустрічі обговорили ідеї актуальних для Олександрії проєктів на найближчі роки. Серед основних: енергоефективність житлового фонду, хаби для психологічної реабілітації військових, відновлення якості освіти, розвиток галузей охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики тощо.

Сергій Кузьменко підтримав ініціативу ЮНІСЕФ щодо підписання меморандуму про подальшу співпрацю.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації