«Олександрія» після виснажливого матчу в Лізі Європи здолала «Карпати» — AlexCity

«Олександрія» після виснажливого матчу в Лізі Європи здолала «Карпати»

Команда Володимира Шарана вирвала перемогу на останніх хвилинах.

«Олександрія» в рамках 10-го туру Чемпіонату України мінімально перемогла вдома львівські «Карпати» з рахунком 2:1.

Рахунок у цій зустрічі було відкрито на 50 хвилині, коли півзахисник господарів Дмитро Гречишкін пробив голкіпера «зелених» ударом зі штрафного.

За сім хвилин «Карпати» відновили паритет — Тім Халл виявився найспритнішим у штрафному суперника та розстріляв воротаря «Олександрії» завдяки точному пострілу під поперечину.

Вирішальний гол у цій дуелі було забито на 82 хвилині. Владислав Бабогло головою замкнув навіс від Дениса Безбородька та приніс таким чином своїй команди три бали. Зазначимо, що в момент передачі від Безбородька, голкіпер гостей не зумів зафіксувати ігрове знаряддя в руках, чим й скористався гравець «Олександрії».

Таким чином, здолавши «Карпати», підопічні Володимира Шарана набрали 19 очок та закріпилися на четвертій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується «Карпат», то вони залишилися з вісьмома балами на дев’ятій позиції.

Три дні тому «Олександрія» провела виснажливий матч у Лізі Європи проти бельгійського «Гента», за який виступають троє українців — Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун. Зустріч, яка відбувалася у Львові, завершилася з рахунком 1:1.

20 жовтня «Олександрія» проведе наступний поєдинок у рамках внутрішньої першості. Суперником команди Шарана буде київське «Динамо», яке йде на третьому місці та має на пункт більше.