Олександрія придбає додаткову снігоприбиральну техніку

Олександрія придбає додаткову снігоприбиральну техніку

1 cерпня міський голова С.Цапюк провів чергову робочу нараду з підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду.

У ній взяли участь начальники управлінь та директори підприємств житлово-комунального господарства. Підготовка до зими розпочалася після завершення опалювального сезону. Тож керівники підрозділів доповіли про виконання доручень та запланованих заходів.

КП «Житлогосп» проводить роботи у багатоповерхівках: ремонти м’яких і шиферних покрівель, цоколів, герметизацію стиків стінових панелей, заміну і ремонт внутрішньобудинкових водостоків, скління вікон тощо. Також здійснюються ремонти систем опалення, ревізії теплових вузлів, запірної арматури, електрощитових та ін.

КП «Благоустрій» очищає ливневі каналізації, готує спецтехніку та посипковий матеріал.
До початку зими планується придбати 4 механізованих снігоприбиральних машини для розчищення прибудинкових територій та 4 трактори – для доріг і тротуарів.

Заклади освіти, медицини і культури проводять планові заходи; у школах і лікарнях, що опалюються від твердопаливних котелень, готується запас дров.
Міський голова С.Цапюк дав доручення КП «СвітлоЦентр» перед початком нового навчального року перед усіма закладами освіти оновити пішохідні переходи та встановити знаки обмеження швидкості руху там, де вони відсутні.
Для покращення утримання дитячих майданчиків управлінню ЖКГ доручено провести їх інвентаризацію, передати на баланс КП «Благоустрій» та закріпити працівників, які займатимуться ремонтом ігрових зон.
Також про підготовку до зими доповіли представники селищних рад Олександрійського і Пантаївки.
Наступну нараду планується провести через 2 тижні.

Джерело: Сайт міської ради

Схожі публікації