Олександрія пройшла Зорю в серії пенальті. ВІДЕО

Луганчани вибули з розіграшу Кубка України. Підопічні Шарана йдуть далі.

З перших хвилин команди задали середній темп гри, який не обіцяв велику кількість небезпечних моментів. Олександрія на кінець третини тайму заробила небезпечний штрафний, але Махарадзе впорався з ударом противника. Свій шанс зі стандартного положення луганчани отримали через п’ятнадцять хвилин — Ледньов розкішним ударом послав м’яч у верхній кут.

Буквально відразу гості могли зрівняти рахунок, але обвідному удару Ковальця трохи забракло влучності. Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги гостей у рахунку. Підопічні Шарана активно почали другу половину гри, але момент знову був у Зорі — Кочергін прибрав противника на замаху в штрафному майданчику і пробив трохи вище цілі.

Олександрія змогла зрівняти рахунок лише під завісу зустрічі — Стецьків пробив з-за меж штрафного, а м’яч після рикошету залетів у ворота. 1: 1. Гості могли буквально відразу знову вийти вперед — Зоря швидко розіграла штрафний, а Кочергін пробив вище з близької дистанції.

Гра неквапно перейшла в додаткові тайми по п’ятнадцять хвилин, але і вони не допомогли виявити переможця. У серії пенальті, здавалося, що Зоря вже пройшла далі, але Кочергін не зміг забити вирішальний пенальті, а незабаром Кабан не зміг переграти голкіпера. Вирішальний удар взявся наносити Безбородько — форвард був точний, принісши своїй команді путівку в чвертьфінал, повідомляє football.ua.

Олександрія — Зоря 1: 1 (5: 4 — в серії пенальті)
Голи : Стецьків, 78 — Ледньов, 29