“Олександрія” вдома поступилась луганській “Зорі”

Луганська «Зоря» обіграла «Олександрію» в матчі 13-го туру української Прем’єр-ліги.

Поєдинок на стадіоні «Ніка» завершився перемогою команди Віктора Скрипника з рахунком 2:0.

Гол Дмитра Іванісені на 31-й хвилині дозволив гостям піти на перерву у ролі лідера. На 50-й хвилині Владислав Кабаєв отримав другу жовту карту та залишив «Зорю» в меншості.

Однак чисельною перевагою команда Володимира Шарана не скористалася, а на 84-й хвилині склади урівнялися — нападник «Олександрії» Денис Безбородько за три хвилини заробив два «гірчичника» та вирушив у роздягальню. На шостій компенсованій хвилині іранський форвард «Зорі» Аллахьяр Сайядманеш забив гол і поставив крапку у поєдинку.

Цим туром завершилася осіння частина сезону УПЛ. Базова дата 14-го туру — 13 лютого 2021 року.