“Олександрія” зіграла внічию з “Десною”

Олександрія” вдома зіграла внічию з “Десною” у поєдинку 8-го туру УПЛ. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Команда Олександра Рябоконя вийшла вперед на 39-й хвилині. Пенальті реалізував Андрій Тотовицький.

У другому таймі господарі зрівняли рахунок – на 72-й хвилині точним ударом відзначився Євген Банада. Через 10 хвилин гол Артема Сітала дозволив “Олександрії” повести в рахунку.

Однак втримати перевагу команді Володимира Шарана не вдалося – на 84-й хвилині Пилип Будківський приніс чернігівському колективу нічию.

Завершувала матч “Десна” у меншості. Максим Імереков за хвилину до кінця основного часу отримав другу жовту карту і дочасно вирушив до роздягальні.

“Десна” (13 очок) залишається на четвертому місці в УПЛ, “Олександрія” (10 балів) – восьма.