«Олександрія» зіграла внічию з «Десною»

«Олександрія» вдома зіграла внічию з «Десною» у поєдинку 8-го туру УПЛ. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Команда Олександра Рябоконя вийшла вперед на 39-й хвилині. Пенальті реалізував Андрій Тотовицький.

У другому таймі господарі зрівняли рахунок — на 72-й хвилині точним ударом відзначився Євген Банада. Через 10 хвилин гол Артема Сітала дозволив «Олександрії» повести в рахунку.

Однак втримати перевагу команді Володимира Шарана не вдалося — на 84-й хвилині Пилип Будківський приніс чернігівському колективу нічию.

Завершувала матч «Десна» у меншості. Максим Імереков за хвилину до кінця основного часу отримав другу жовту карту і дочасно вирушив до роздягальні.

«Десна» (13 очок) залишається на четвертому місці в УПЛ, «Олександрія» (10 балів) — восьма.