Олександрійці благають зберегти апарат для лікування онкохворих

Олександрійці благають зберегти апарат для лікування онкохворих

8 листопада в приміщенні колишнього онкодиспансеру відбувся мітинг, організований для збереження апарату променевої терапії онкодиспансеру м.Олександрії та району.

Про це повідомляє «Голос Громади».

На зустріч завітали атовці, родичі загиблих військових, чорнобильці, афганці, серед яких багато з онкологічними захворюваннями. Також були присутній Євген Зверевщеков, голова Олександрійської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Солдати в Афгані», Людмила Комлева, голова «Спілки інвалідів Чорнобиля» та Олександр Михайлик, голова спілки «Захисники України – Олександрійщини», онкохворі з міста та району, місцева преса та кореспонденти каналу «1+1».

Під час мітингу підіймалося питання про заміну елемента живлення апарату променевої терапії, термін використання якого закінчується.

Ціна заміни джерела приладу – 7 млн грн на період роботи 10 років. Якщо не полагодять джерело апарату, то приміщення закриють, а сам пристрій променевої терапії онкодиспансеру утилізують, а це, у порівнянні з оновленням роботи, становить 2 млн грн, до яких можна додати ще 5 млн грн й працювати далі з хворими, які стоять в чергах за лікуванням.

Завдяки наявності даного апарату мають змогу лікуватися онкохворі з Полтавської області, Кременчука, Онуфріївки й Онуфріївського району, м.Петрового і Петріського району, м.Олександрія та Олександрійського району.

Лікарі онкодиспансеру звертались до обласної та міської ради, але коштів бракує, трж вони вирішили дати розголосу цій проблемі й закликають їх почути й допомогти.

Медики, разом з активістами, військовими та їх родичами, головами громадських спілок, небайдужими олександрійцями готові йти і боротися до кінця, аби лікування онкохворих в Олександрії було!

Схожі публікації