Олександрійці дізналися як записатися до лікаря онлайн

Олександрійці дізналися як записатися до лікаря онлайн

Відтепер зовсім не потрібно вистоювати в чергах біля реєстратури лікарні, щоб зарезервувати собі час до лікаря, потрібно лише зробити декілька «кроків» у своєму комп’ютері або телефоні.

31 січня в Центральній міській бібліотеці м.Олександрія, відбувся черговий тренінг з електронної комунікації «Запис на прийом до лікаря онлайн» для олександрійців літнього віку.

Реєстратура Центру первинної медико-санітарної допомоги підключена до медичної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить вільний час в електронній системі та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію або можна зарезервувати час за телефоном 095-846-95-03, 7-46-17.

Про роботу сайту так як же вірно зареєструватися на ньому, розповів ІТ фахівець Центру первинної медико-санітарної допомоги Іванченко Дмитро Володимирович. Аби зареєструватися на сайті http://ol.medportal.ua достатньо 2-3 хвилини, але обов’язковою умовою є отримання свого коду активації у лікаря, з яким підписана декларація.

 

Джерело: Центральна міська бібліотека м.Олександрія

Схожі публікації