Олександрійці побачили прем’єру вистави “По-модньому”

Олександрійці побачили прем’єру вистави “По-модньому”

Міжнародний день театру 27 березня для олександрійців видався дійсно театральним. Приємний і довгоочікуваний подарунок місцевим прихильникам Мельпомени підготував Народний аматорський театр ПК «Світлопільський». Понад рік сцена палацу не бачила акторської гри під гарачі оплески глядачів у залі.

Вистава за п’єсою Михайла Старицького «По-модньому» стала дебютною режисерською роботою нової керівниці театру, талановитої актриси Тетяни Бессмольної. Саме їй – неоднарозовій призерці «Театральної весни Кіровоградщини» – довірили Народний колектив після трагічної смерті Юрія Дзбановського. Саме в пам’ять про нього і вирішили поставити виставу, яка вже була у репертуарі театру 14 років тому.
Цього разу образи з твору українського театрального класика відтворював на сцені вже оновлений акторський склад, проте всі досвідчені і талановиті актори: Олександр Богуцький, Ірина Давидюк, Андрій Литвинов, Дмитро Клюєв, Наталія Кірєєва, Ірина Оберна-Мельник, Оксана Кучеренко і Оксана Радомська.

У новій інтерпретації п’єси актори постали на сцені у нових костюмах. Передати дух і масовість українських народних обрядів – сватання та весілля – допомогли чоловіче тріо музик та жіноча співоча група з акторського складу театру, а також танцюристи з коледжу культури та мистецтв і аматорської студії художньої творчості «Universal Art».

Фінал видався дійсно видовищним, що свідчить про кропітку роботу режисера, художніх керівників і самих артистів. Тож наприкінці вистави глядачі у повній залі аплодували стоячи, даруючи акторам посмішки і квіти. Символічний букет директор ПК «Світлопільський» Дмитро Клюєв передав почесній глядачці у залі – донці Юрія Дзбановського – Олені.

Для театру Палацу культури «Світлопільський» ця прем’єра стала святковою у квадраті, адже саме цього дня 40 років тому на рідній сцені колектив отримав звання «Народний» і впевнено тримав весь час цю високу планку разом з Юрієм Дзбановським. Тепер почесну естафету метра з гідністю перейняла Тетяна Бессмольна, яка разом з колективом за годину успішної прем’єри довела, що Олександрія – це дійсно місто театралів і поціновувачів театрального мистецтва.

 

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації