Олександрійці показали високі результати у всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу (Фото)

Олександрійці показали високі результати у всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу (Фото)

Нещодавно одинадцять кікбоксерів Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» повернулись з Одеси, де брали участь у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів «Кіммерія».

Враховуючи нестандартну епідеміологічну ситуацію в країні, організатори доклали всіх зусиль, аби виконати всі вимоги, що до недопущення розповсюдження вірусної інфекції серед учасників змагань.

Турнір відбувався без глядачів. Спортсмени, у обов’язковому порядку, проходили щоденний прискіпливий медогляд. Особи, які перебували на території спортивного комплексу були в повному обсязі забезпечені антисептичними засобами для дезінфекції рук, обличчя та спортінвентарю. Періодично спортивна зала зачинялась на санітарну обробку.

Слід віддати належне олександрійським хлопцям – вони не розгубилися в настільки незвичайних умовах і продемонстрували свої найкращі бійцівські якості!

У підсумку перші місця в скарбничку «ПСК «Захист» вибороли Максим Дерев’янко, Андрій Губанов та Данило Запара, другими стали Олег Желіховський, Михайло Храпач та Ярослав Андрієнко, третє місце посів Кіріл Білий.

По завершенню змагань наші хлопці мали можливість насолодитись красотами південної Пальміри, відвідати розважальне містечко та відкрити купальний Чорноморський сезон!

Команду до змагань готували тренери Сергій Торожнюк та Олексій Кравченко.

 

 

 

Джерело: ПСК “Захист”

Схожі публікації