Олександрійці повідомляють про вбивство собаки на очах у 10-річної дитини

Олександрійці повідомляють про вбивство собаки на очах у 10-річної дитини

Жителі Олександрії повідомили про вбивство собаки в наморднику на очах у  10-річної дитини. Про це повідомляється у спільноті «Політична Олександрія» у Фейсбук.

Так, факт стався на вулиці Степовій  біля однієї з шкіл.

«Ситуація розочалася біля 112 будинку. Працівники поліції, не представившись,обмежили рух жительки району Яніни, яка проходила з собакою на проводку в наморднику. Почали хватати за руки,і собака вирвавшись почав втікати, незрозумілі дії працівників поліції , які відкрили вогонь по собаці в наморднику в спину, та ще й на очах у дитини. Написана заява в ДБР, Яніна хоче щоб діям працівників була дана оцінка,і в разі виявлення порушення закону,винні були покарані», — йдеться у дописі.

У дописі йдеться про те, що голова квартального комітету Наталія наголошувала, що ця собака тримала весь куток в напрузі, неодноразово нападала на людей,  деякі навіть потребували госпіталізації. Те, що собаку застрелили поліцейські, вважає самозахистом.

Водночас Олександрійський районний відділ поліції оприлюднив офіційний коментар з цього приводу:

«14 липня під час несення служби працівники Олександрійського районного відділу поліції отримали повідомлення про те, що по вулиці Степовій собака бійцівської породи Пітбуль кидається на дітей. Для реагування за вказаною адресою було направлено наряд СРПП. На місці поліцейські поспілкувалися з заявницею, яка розповіла, що такі випадки траплялися і раніше, встановили власницю собаки. У ході спілкування жінка навмисно спустила тварину з ланцюга, після чого вона накинулася на працівника поліції, поваливши його на землю. Поліцейські, оцінивши ситуацію, яка склалася, на підставі ч. 13. ст. 46 ЗУ «Про Національну поліцію». Використали вогнепальну зброю для знешкодження тварини, яка загрожувала життю та здоров’ю працівника поліції», — повідомляють у райвідділі поліції.

Джерело: DOZOR

Схожі публікації

2 Comments

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Валик , 20.07.2021 @ 13:18

    очень рад что на одного грызуна стало меньше, обнаглевшие рожи гуляют без намордников посреди прохожих, люди с тротуара вынуждены сходить в сторону, и это не единичный случай

  • Лилия Ивановна Диденко , 21.07.2021 @ 09:54

    Не верю,что было именно так.как рассказывает полиция,я своих собак отстаивала через суд. Участковый Александр собрал липовые свидетельства,которые в суде опровергли сами потерпевшие. Квартальная Наталья Чалоузова крайне непорядочная женщина,ей соврать ничего не стоит

Коментарі закрито