Олександрійці взяли участь в 12-го WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021

Олександрійці взяли участь в 12-го WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021

23-24 жовтня у Києві пройшов 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 — четвертий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 від Run Ukraine.

Участь в міжнародному марафоні взяли представники 46 країн (близько 8500 учасників). Задля проведення заходу в столиці перекрили близько 50 вулиць.

У перший день заходу, 23 жовтня, на території ВДНГ відбулися Сімейний забіг, дитячі старти та забіги із собаками.

У неділю, 24 жовтня, відбувся основний старт — Київський марафон, а також індивідуальні дорослі старти 21 км, 10 км, естафета, командні старти та Ветеранська десятка.

Серед учасників марафону були й олександрійці – Олександр та Костянтин Жосан.

“Пробежали Марафон 24.10.2021”, – поділився на своїй сторінці у фейсбуці Костянтин Жосан.

Як розповів в коментарі інформаційному порталу AlexCity Олександр Жосан, для Костянтина це був перший марафон на дистанцію в 42 кілометри, до цього він вже долав відстані у 22 та 30 кілометрів.

Вітаємо Костянтина з дебютом.

 “Ми з Костею почали бігти разом, підтримували один одного і фінішували разом. Цього разу бігли уздовж всього Києва. До марафону ретельно готувались, бігали дистанцію в Олександрії, щоб навантаження на марафоні були посильними. Під час забігу почувались комфортно. На старті, близько дев’ятої ранку, йшов дощ, температура протягом дня трималась в межах +5 градусів, хоч іноді відчувалась спека, о дванадцятій годині знову задощило. Організація марафону чудова, кожні 4-5 кілометрів протягом дистанції було харчування (яблука, банани, апельсини, вода). Мали гарний, позитивний настрій після забігу. Костя має намір і надалі брати участь в марафонах, я так само”, – наголосив Олександр Жосан.

Схожі публікації