Олександрійці з підозрою на коронавірус не стоятимуть у чергах в лікарнях

Олександрійці з підозрою на коронавірус не стоятимуть у чергах в лікарнях

Міський голова Степан Цапюк провів робочу нараду з начальником управління охорони здоров’я Тетяною Темник та головними лікарями Центральної міської лікарні Віктором Приходьком та Центру первинної медико-санітарної допомоги Сергієм Дьячуком. Зустріч була обумовлена складною ситуацією, пов’язаною з захворюванням на коронавірус та його стрімким розповсюдженням в Україні.

У ході наради Степан Кирилович поставив перед С.Дьячуком завдання розробити та відпрацювати алгоритм дій при первинному зверненні пацієнтів з підозрою на COVID-19, щоб останні не стояли у чергах і не заражали інших. Для цього будуть створені мобільні бригади, які за направленням сімейних лікарів виїжджатимуть додому до хворого, обстежуватимуть його та при потребі братимуть відповідні аналізи для підтвердження діагнозу. Це дасть можливість пацієнту залишатися вдома і не наражати оточуючих на небезпеку.

Окрім цього, Віктор Приходько розповів, що міська лікарня вже отримала власну лабораторію для проведення ІФА-тестування. Це розширить спектр аналізів, які може надавати медична установа і оперативно виявляти позитивні випадки захворювання на коронавірус. Міський голова доручив начальнику управління охорони здоров’я разом із головним лікарем розробити проєкт рішення щодо вартості відповідних послуг для населення і подати його на затвердження виконавчого комітету.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації