Олександрійців запрошують на виступ німецького рок-гурту

Олександрійців запрошують на виступ німецького рок-гурту

“BRAINWASHED” – це музичний колектив з Берліну. Створений у 2002 році. Стиль групи – нью-метал. Схожу музику грають гурти “Rammstein”, “Papa Roach”, “System Of A Down”.

Але “BRAINWASHED” пропонує більше, ніж просто музику. Слова пісень – про небезпеку наркотиків, недопустимість насильства, а також про віру та надію. Про це група говорить своєрідним, але таким сучасним гучним звуком, тяжкими гітарними мелодіями та вражаючими шоу! У рідній Німеччині музиканти не лише дають концерти, а й займаються благодійною діяльністю. Зокрема очолюють християнську організацію «Діти вулиць», яка допомагає безпритульним дітям у Берліні. За це лідер гурту Екхард Бауманн був нагороджений державним орденом з рук президента Німеччини. Також до лідера гурту особисто з візитом приїжджав принц Чарльз, син королеви Великобританії Єлизавети ІІ. “BRAINWASHED” не один раз нагороджувалися різними музичними преміями.

Вже зовсім скоро на рок-концерті в Олександрії ви зможете познайомитись з музикантами особисто! Можна буде не тільки зацінити якісне і професійне виконання пісень, а сфотографуватися чи взяти автограф! Не пропустіть таку можливість!

Концерт відбудеться 29 вересня о 18:00 годині на центральній площі міста. Вхід вільний!

Захід відбуватиметься при підтримці голови фракції партії “Батьківщина” в місцевій раді – депутата Віталія Журавльова!

Запрошуємо усіх!

Схожі публікації