Олександрійця, який вбив власну бабусю, лікуватимуть примусово

Олександрійця, який вбив власну бабусю, лікуватимуть примусово

Жителя Олександрії, який зарубав свою бабусю, лікуватимуть примусово.

Про це йдеться в матеріалах Олександрійського міськрайонного суду.

Пригода сталася 10 листопада 2020 року. Підозрюваний перебував разом із родичкою за місцем спільного проживання. Під час сварки біля дровника взяв сокиру і наніс жінці не менше 15 ударів. Внаслідок травматичного шоку потерпіла померла.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. На суді підозрюваний своєї провини не визнав. Пояснив, що у бабусі стався інсульт:

“Вона падала, билася головою об холодильник, стіни, після чого померла. Ушкодження на тілі виникли саме через удари та падіння. Після того, як бабуся померла, я виніс її тіло на подвір’я, щоб в будинку не було трупного запаху”.

Як встановило слідство, до того, як стався злочин, підозрюваного не було вдома три місяці. У Києві він вів жебрацький спосіб життя. Коли його знайшли, бабуся поїхала за онуком і забрала його до Олександрії, щоб покласти до психіатричної лікарні. Зі слів свідків, раніше чоловік неодноразово бив родичку та інших людей. Бабуся ним опікувалася, намагалася покласти в лікарню, на що онук майже завжди заперечував, тож його лікування відбувалося в примусовому порядку.

Наразі суд вирішив застосувати до обвинуваченого примусові заходи медичного характеру у вигляді шпиталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації