Олександрійка перемогла у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій

Олександрійка перемогла у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій

Олександрійка, випускниця дитячої художньої школи Аміна Цибуленко перемогла у III Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у категорії «Малюнок», старша вікова група (15-18 років).

21 жовтня Аміну та її наставника, викладача художньої школи, митця Олександра Охапкіна привітала з перемогою та вручила дипломи і подарунки одна з організаторів конкурсу, директорка БФ «Об’єднання світових культур» Олена Кобець.

Для участі в конкурсі дівчина обрала для себе тематику «Історична постать України». Її малюнок, який був дипломною роботою, – це присвята видатному земляку, філософу та лінгвісту Дмитру Чижевському, родина якого жила в Олександрії на початку XX століття. Також у нашому місті діє єдиний музей в країні, який присвячений життю та науковій діяльності Чижевського.

Організатори конкурсу – Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея.

Конкурс малюнків та фотографій проводили до Дня Незалежності України. У ньому взяли участь діти з усіх без виключення областей України та 35 іноземних держав. У 2023 році загальна кількість конкурсних робіт склала майже 6 000, з яких близько 4 000 – це малюнки і відповідно 2 000 – фотографії.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації