Олександрійська громада отримає підтримку від U-LEAD у розробці програми інтеграції ВПО

Олександрійська громада отримає підтримку від U-LEAD у розробці програми інтеграції ВПО

В Олександрійській громаді розпочинається розробка багатосторонньої програми інтеграції внутрішньо переміщених осіб, яка отримає підтримку від U-LEAD. Завдяки цій програмі, учасники громади, зокрема вимушені переселенці, зможуть легше адаптуватися до нових умов життя та уникати перешкод при отриманні адміністративних, медичних, освітніх та соціальних послуг. Проєкт також підтримає зміцнення сильних сторін громади і розкриє нові можливості для підвищення спроможності ВПО.

У процесі підготовки програми необхідно зібрати ввідні дані, для чого запроваджені анкети-опитувальники. Представникам бізнесу, мешканцям громади та ВПО пропонується взяти участь у заповненні анкет, які знадобляться для створення системи оцінки потреб переселенців. Анкети анонімні та будуть використані як статистичні дані при плануванні бюджетних витрат та розробці проєктів підтримки та допомоги ВПО:

Олександрійська громада також розроблятиме операційний план дій, який визначить практичні кроки для досягнення намічених цілей в рамках програми інтеграції ВПО.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації