Олександрійська громада визначилася з новими назвами вулиць і провулків

Олександрійська громада визначилася з новими назвами вулиць і провулків

Більшість жителів громади підтримали пропозиції топонімічної комісії

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Кузьменка із 9 жовтня по 9 листопада в місті Олександрії, Олександрійському, Звенигородському та Головківському старостинських округах проводилось громадське обговорення та збір пропозицій щодо перейменування топонімів.

Це стосується назв вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню, відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії».

Обговорення та прийом пропозицій від громадян проходив у формі електронних консультацій шляхом заповнення гугл-форм та подання письмових пропозицій (зауважень).

В електронному голосуванні взяло участь 565 жителів громади; 2 письмові звернення надійшли від громадян, що мешкають по вулиці Малиновського та провулку Челюскінців.

Понад 90% жителів, які взяли участь в обговоренні, проголосували за пропозиції топонімічної комісії щодо присвоєння нових назв вулицям і провулкам.

Так, зокрема, вулиця Малиновського стане вулицею Івана Франка, вулиця Ватутіна – вулицею Криничною, вулиця Багратіона – вулицею Дмитра Вишневецького, а вулиця 2-го Українського фронту – вулицею Українського Відродження.

Результати громадських обговорень розглядатимуться міською комісією з питань топоніміки, охорони культурної спадщини і місцевої символіки та будуть внесені для затвердження на виконавчий комітет і сесію міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 15.11.2023 @ 13:08

    565 жителей это громадськое обговорення?????

Коментарі закрито