Олександрійська поліція звертається до батьків через дитячий травматизм на залізниці

Олександрійська поліція звертається до батьків через дитячий травматизм на залізниці

Працівники поліції глибоко стурбовані двома випадками травмування  та загибелі неповнолітніх на залізниці, що сталися за порівняно короткий термін в Олександрії.

Нагадаємо, остання з таких трагедій розігралася у селищі Пантаївці 15 жовтня: підліток 2007 року народження у ході прогулянки на залізницю, яка проходить через селище, заради розваги заліз на вагон, що стояв на залізничній колії і отримав удар струмом від повітряної контактної лінії електропередач. Електротравма виявилася несумісною з життям. Хлопчина не був місцевим жителем: він приїхав до Пантаївки в гості до родичів…

Далі – звернення поліції.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для того щоб убезпечити дітей від нещасних випадків, звертаємся до вас із настійливим проханням провести з ними відповідні бесіди. Роз’яснити дітям, що проводити дозвілля неподалік від залізничних колій, мостів, спеціальних споруд, залазити на вагони потягів є небезпечним для їхнього життя та здоров’я. Поясніть своїй дитині, що екстремальні розваги у тому числі заради видовищних чи яскравих фото не варті дитячого життя.

Водночас звертаємось до молоді із проханням не допускати ситуації, які б могли нести для них небезпеку.

Поважайте почуття своїх батьків, рідних та друзів, яким небайдужа ваша доля.

Олександрійський відділ поліції

Джерело: Голос громади

Схожі публікації