Олександрійські гонщики підтвердили звання найкращих

Олександрійські гонщики підтвердили звання найкращих

15 листопада в Києві відбулося засідання комітетів ФАУ на якому були затверджені результати спортивного сезону 2019 року. В дисципліні «Автокрос» два чемпіонські титули підтвердили представникам Олександрії.

Чемпіоном України в класі автомобілів С об’ємом двигуна до 1600 см3, став Майстер спорту України, учень НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка-ЗНЗ 1-2 ст-школа мистецтв» Даніл Крисько. Даніл в Чемпіонаті отримав перемогу у чотирьох етапах, в останньому не фінішував з приводу технічної поломки двигуна. Це вже четвертий чемпіонський титул юного спортсмена в його спортивній кар’єрі, і третій поспіль у дорослому класі.

Нагадаємо що Даніл перемагав в Чемпіонаті України в 2015 р. в юнацькому «Багі», в 2017, 2018 р., в дорослому класі легкових авто.

В командному заліку звання найкращої команди і титул чемпіонів отримала команда «Авто-Мото клубу «Олександрія». Сезон був дуже не простим, але команда змогла досягти мети яку було поставлено на початку року керівництвом клубу — підтвердити чемпіонське звання.

В боротьбі з досить титулованими командами суперників, наша команда здобула три перемоги з п’яти можливих, і два другі місця, забезпечивши великий відрив (566,5 очок) від команди «NTSКремінь», яка посіла друге місце (456 очок), третє місце виборола команда SANOIL (329 очок) м.Київ. Команда вдячна всім хто вболівав на протязі сезону, хто підтримував.

Особлива подяка керівництву клубу — Віталію та Валерію Проквасам за фінансову підтримку юного спортсмена Даніла Криська, та розвиток автоспорту в нашому місті.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації