Олександрійські рятувальники навчають населення правилам безпеки

Олександрійські рятувальники навчають населення правилам безпеки

18 червня рятувальники місцевих підрозділів Головного управління ДСНС у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу у житловому секторі міста  Олександрія.

Під час спілкування з населенням рятувальники нагадали правила безпеки при користуванні газовим обладнанням та побутовими електроприладами, загострили увагу на стані електромереж та на небезпеці спалювання сміття й сухої трави безпосередньо біля житлових будинків, сінників, господарчих будівель. Не залишили поза увагою рятувальники й питання дитячої безпеки, оскільки залишені без нагляду малюки часто стають не тільки винуватцями надзвичайних подій, а й жертвами власної необережності та необачності.

Зважаючи на те, що триває сезон літнього відпочинку, увагу співрозмовників рятувальники привернули й до правил поведінки під час відпочинку в лісі та біля водойм, а також попередили про небезпеку виявлення боєприпасів часів ІІ Світової війни.

Для того, щоб правила безпеки міцно закріпились у пам’яті та стали основою життя, працівники пожежно-рятувальної служби залишили громадянам застережні листівки і нагадали, що у випадку надзвичайної події чи ситуації потрібно не гаючи часу звертатись за допомогою до Служби порятунку за телефоном «101».

Джерело: ДСНС

 

Схожі публікації