Олександрійські школярі знайомились з найсильнішою людиною Планети. ФОТО

Олександрійські школярі знайомились з найсильнішою людиною Планети. ФОТО

В Україні вперше проходить кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно». В понеділок, 25 листопада, в центральній бібліотеці для дітей учні шкіл мали змогу безкоштовно переглянути український дитячий художній фільм режисера Віктора Андрієнка «Іван Сила».

Стрічка знята за мотивами книги українського письменника Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили». Це надзвичайна історія про сильного, доброго, героїчного хлопця, його героїчні вчинки, вірних друзів та несподіваних ворогів.

Прототипом головного героя фільму став український цирковий силач Іван Фірцак, якого у 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар’єри у США він припинив виступати, розірвавши контракт і сплативши величезний штраф, — і повернувся на батьківщину. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який гідно пройшов крізь серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетнем сили і духу.

Діти із захопленням переглядали фільм, плескаючи в долоні мужнім подвигам Івана.

Фестиваль проводиться завдяки компанії «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Фестивалю фільмів для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест», і покликаний, в першу чергу, популяризувати фільми національного виробництва серед української молоді та дітей.

4 грудня в рамках фестивалю в бібліотеці пройде показ анімаційного фільму «Микита Кожум’яка».

Схожі публікації