Олександрійські студенти отримають обласну стипендію

Олександрійські студенти отримають обласну стипендію

Розмір стипендії за перше місце в кожній з номінацій — дві мінімальні заробітні плати, тобто 8346 гривень. За друге місце — півтори мінімальні зарплати — 6259 гривень, за третє — одна мінімальна зарплата — 4173 гривні.

13 листопада, під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Коваленко відбулося засідання комісії з питань призначення обласної стипендії студентам вищих навчальних закладів та учням установ професійно-технічної освіти.

За підсумками тривалого обговорення внесених до списку кандидатур на основі рейтингового голосування члени комісії визначили студентів і учнів, які посіли перші три місця в кожній з номінацій і отримали право на здобуття обласної стипендії.

У номінації за науково-дослідні, освітні досягнення та здобутки в отриманні професії в першу трійку увійшла учениця Олександрійського професійного ліцею Вікторія Горецька.

У номінації за творчі досягнення право на обласну стипендію отримали студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв Іван Чиж і Ілля Лапутьки, учениця Олександрійського професійного ліцею Вікторія Коваленко.

Відповідно до Положення, обласна стипендія виплачується в Міжнародний день студента, який відзначається 17 листопада. Вона є додатковою і не залежить від виплат.

Моя Александрия

Схожі публікації