Олександрійських підприємців привітали з професійним святом

Олександрійських підприємців привітали з професійним святом

Традиційно, в першу неділю вересня відзначається День підприємця. Напередодні, 31 серпня, у малій залі міський голова Сергій Кузьменко привітав підприємців з професійним святом.

– Щиро дякую за те, що у такі важкі часи ви продовжуєте працювати, що ви є патріотами України та допомагаєте нашим захисникам. Олександрія – це місто багатьох підприємців, де кожен своєю працею створює нові робочі місця, забезпечує заробітну плату працівників та платить податки до бюджету. Адже податки дають змогу підтримувати ЗСУ, дбати про лікарні, створювати умови у садочках і школах та робити місто красивим і сучасним, – звернувся до присутніх Сергій Кузьменко.

На сьогодні в Олександрійській громаді працює понад 4000 фізичних осіб-підприємців та діє близько 500 малих підприємств.

Підприємництво – це більш як 5000 найманих працівників та надходження понад 60 мільйонів гривень на рік до місцевого бюджету від сплати єдиного податку.

За особистий внесок у розвиток підприємництва Олександрійської громади та активну участь у заходах благодійності, меценатства та допомоги Збройним Силам України, і з нагоди свята підприємцям були вручені подяки міського голови та квіти.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації