Олександрійський клуб документального кіно представив глядачам нову стрічку

Олександрійський клуб документального кіно представив глядачам нову стрічку

Олександрійський клуб документального кіно продовжує свою роботу. Щойно в художній галереї «VashArt» відбувся кінопоказ чергової стрічки.

Це була робота литовської кінорежисерки Оксани Бурої «Лізо, ходи додому!». Короткометражний (екранний час – трохи менше півгодини),але дуже змістовний фільм-учасник міжнародних кінофестивалів, торкнувся однієї з найболючіших тем – дитячої самотності у важкому світі дорослих. Як зауважила глядачам перед демонстрацією модератор і керівник кіноклубу Тетяна Тарасенко, «фільм нікого не залишить байдужим».

Фільм, як і було попереджено, справді викликав відгук у глядачів, які поділилися враженнями та власним баченням проблеми під час обговорення. На думку багатьох, аудиторія фільму може бути різновіковою – його варто переглянути як дорослим (обов`язково), так і дітям. (До речі, ця кіноробота вільно доступна у мережі інтернет. Знайти можна легко за назвою фільму «Лізо, ходи додому»). Належну оцінку в анкетному опитуванні отримала і робота модератора Тетяни Тарасенко.

Показ фільму в олександрійському кіноклубі проходив у рамках проекту «Docudays UA» за підтримки Національного Фонду Демократії України.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації