Олександрійський кран-велетень готовий до відправки

Олександрійський кран-велетень готовий до відправки

Олександрійський ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» завершив роботи з виготовлення важливого замовлення. Контейнерний козловий кран вирушає на південний схід. Його призначення – переміщення вантажів на важливій транспортній артерії, так званому, шовковому шляху.

Обладнання вантажопідйомність 50 тон призначене для переміщення контейнерів на залізниці. Над виконанням замовлення завод працював понад 4 місяці. Вартість проєкта – понад мільйон доларів. Замовник – філія Азербайджансько-Грузинської залізниці.

За словами генерального директора підприємства Володимира Кондратюка, це вже друге велике замовлення грузинських партнерів. Аналогічний кран був відправлений на «шовковий шлях» у 2016 році, також виготовляли для цього підприємства кілька козлових мостових кранів.

Щоб уявити масштаби обладнання, варто зазначити, що відправку вантажу здійснюватимуть 12 залізничних платформ та 7 великогабаритних автомобілів. На початку червня до Грузії виїде група спеціалістів із заводу для шеф-монтажу. Тобто під їх керівництвом буде здійснена зборка крану-велетня, який вже наприкінці липня має бути включений у роботу.


Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації