Олександрійський кран-велетень поїде до Грузії

Олександрійський кран-велетень поїде до Грузії

На завершальному етапі процес виконання важливого для ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» замовлення – виготовлення мостового контейнерного крану, який вже у травні поїде до Грузії.

Довжина готової конструкції 40 м, ширина між основними робочими балками – 12 м. Загальна висота разом з «ногами» сягне 30 метрів.

Розрахований кран для завантаження і розвантаження обладнання на митному терміналі. Вантажопідйомність разом з контейнером – до 70 тон і це за умови цілодобової роботи.

Обладнання складається з кількох позицій. Зараз пройшла контрольна зборка. Тепер кран розібрали для фарбування, а після сушки він буде готовий до відправки.

Щоб доставити кран за місцем призначення потрібен цілий состав – 18 платформ і вагон для комплектуючих деталей.

Подібні конструкцій, виготовлені на олександрійському заводі, працюють в різних українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Чопі. Замовлення надходили також з Білорусі та інших європейських країн. У перспективі ще кілька важливих контрактів, тож підприємство планує розширюватися, говорить генеральний директор підприємства Володимир Кондратюк: «Компания «Вира-Сервис Интермаш» активно набирает людей. Задачи на этот год набрать колектив, увеличивать объемы продаж и двигаться только вперед, создавать рабочие места.Платить налоги в бюджет, чтоб благо было не только для нашей компании, для нашего города, а для всей Украины.»

Грузинські партнери замовляють кран вже вдруге, його аналог отримали кілька років тому. Замовники задоволені результатами, тож підписали контракт на виготовлення ще одного. Обидва крани будуть служити на так званому Шовковому шляху, що знаходиться на перетені кордонів кількох держав.

Як і попередник, цей кран-велетень, планують зробити синьо-жовтим. Таким чином, кольори нашого держаного прапору будуть помітні здалеку у горах, нагадуючи про Україну.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації