Олександрійський міський професійний духовий оркестр «Ліра» відсвяткував 25-річний ювілей

Олександрійський міський професійний духовий оркестр «Ліра» відсвяткував 25-річний ювілей

15 листопада на сцені ПК «Світлопільський» відбувся ювілейний концерт міського професійного духового оркестру «Ліра». Неповторна жива музика, повний зал глядачів і гучні оплески, привітання і слова подяки, квіти і подарунки – так святкував свій 25-річний день народження колектив оркестру.

На чолі з художнім керівником та диригентом Сергієм Яровим оркестр вражав глядачів своїм широким творчим діапазоном та незмінно вишуканим музичним смаком. А солісти оркестру Олег Голокоз і Віта Кулик подарували всім присутнім свято музики та задушевного співу. Зі сцени лунали і лірика, і танго, і українські пісні, і джазові твори, і музика з кінофільмів.

На концерті були присутні представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а саме начальник управління культури та туризму Олександрійської міської ради Ольга Переведенцева, яка від імені міського голови Степана Цапюка побажала колективу натхнення у творчій справі та подякувала за щирий та теплий виступ.

До привітань також долучилися перший диригент оркестру Віктор Квітка, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп , директор міського плацу культури Григорій Абажей, директор коледжу культури та мистецтв Іван Баранов.

З найкращими побажання звернувся до колективу директор оркестру «Ліра» Руслан Дерун, який подякував за натхненну працю і наголосив, що оркестр сьогодні має найвищу нагороду — любов і вдячність рідного міста та своїх шанувальників.

Всі, хто завітав на концерт «Ліри», отримали незабутні емоції і насолодилися духовою музикою у живому виконанні та вкотре оцінили результати діяльності цього талановитого колективу.

Схожі публікації