Олександрійський паті-бас (ФОТО)

Олександрійський паті-бас (ФОТО)

На вході до паті-бас нас зустрічає колоритний козак Усик. Образ засновника міста традиційно вдало втілює керівник «Олександрійського театру» Григорій Абажей. Поруч з ним, як і належить, – справжня чорноока і довгокоса козачка Оксана. Як можна відмовитись від запрошення проїхатись на такому автобусі, який в середині імітує українську світлину? Тим паче, що вже при вході тут пригощають домашнім узваром (або наливочкою) і звичайно різноманітними стравами із сала!

Поїздка проходить у супроводі цікавих ігор і українських пісень. А її мета – познайомити гостей Олександрії з історично-архітектурним надбанням міста з майже трьохсотрічною історією.

Ініціатор запровадження такого маршруту – методист з питань туризму управління культури і туризму міської ради Олена Ціціма. Ідею радо підтримало керівництво міста і втілило її у життя. Розробкою займався нещодавно створений Інформаційно-туристичний центр разом з краєзнавцями міста.

Автобус вирушає від палацу культури «Світлопільський» і рухається вулицею Братською. Цікаву оповідь чуємо від краєзнавця Віктора Голобородька.  Нові факти учасники подорожі чують про пожежну каланчу, дізнаються про різне призначення приміщення синагоги та казначейства, а також про історію будинків Штромберга і Піщевича, земської управи і звичайно Олександрійського театру.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації