Олександрійську бібліотеку поповнили сучасні книги

Олександрійську бібліотеку поповнили сучасні книги

Олександрійська центральна міська бібліотека отримала 827 нових сучасних книг від Українського інституту книги.

Серед новинок: 485 дитячих книг, 179 – художня література для дорослих українських та зарубіжних авторів і 163 – тематичні галузеві видання (історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, психологія та ін.).  Книги вражають сучасним дизайном та гарною поліграфією. До кожної книги прикріплено фірмову наліпку Українського інституту книги.

Український інститут книги (УІК) — державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.

827 новинок у бібліотеці

У серпні 2020 року Інститут книги оголосив про проведення відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів, сформував і затвердив перелік бібліотек, що отримають книжкові видання. До переліку увійшли 603 бібліотеки України, 20 – з Кіровоградської області, у тому числі й Олександрійська центральна міська бібліотека. Метою Програми поповнення фондів публічних бібліотек від УІК є популяризація читання і донесення до українців кращих топових книжок сучасної вітчизняної та світової літератури.

Ознайомитися з книжковими новинками можна як у самій книгозбірні за адресою вулиця Григорія Усика, 41, так і на сторінках Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи та Центральної міської бібліотеці у Facebook у рубриці #Прочитай_першим!

827 новинок у бібліотеці

Джерело: Zametka

Схожі публікації