Олександрійська волонтерка збирає допомогу на передову

Олександрійська волонтерка збирає допомогу на передову

Жителька Олександрії Ірина Кабанова добре відома в колі активних волонтерів, які вже протягом багатьох років поспіль збирають допомогу та відвозять для захисників Батьківщини в зону АТО.

Черговий транш допомоги Ірина Олександрівна збирала і цими днями. На своїй сторінці у фейсбуці вона закликала усіх небайдужих земляків відгукнутися на її пропозицію та долучитися до збору харчів, мийних засобів, свіжої городини, смаколиків.

Одна із тих, хто відгукнулася – Тетяна Коваленко (Кіцелюк), Щасливський сільський голова.

“Прочитавши оголошення у фейсбуці я вирішила допомогти. На даний час ще не вродила молода картопля та інша городина, тож я вирішила передати бутиль сала, який був у моєму погребі. Мої односельці років 2-3 тому неодноразово збирали допомогу для військових та передавали її в зону АТО. Тоді ми інформували про збір допомоги через депутатів сільської ради. Люди приносили в кого, що було – різноманітну консервацію, картоплю, солодощі, засоби особистої гігієни. Усю допомогу, а це було близько 2 тонн,  ми складали у приміщенні сільської ради, а потім керівник відділку № 4 ТОВ “УкрАгроКом” Сергій Кітаєв давав нам вантажну машину, і все зібране ми відвозили в Олександрію. Там процесом керувала Ірина Кабанова, яка і піклувалася про те, щоб зібраний вантаж був доставлений хлопцям в зону АТО,” – зазначила Тетяна Коваленко (Кіцелюк).

Натомість у зв’язку з продовженням карантину від’їзд волонтерів  на передову, який було заплановано на 19 червня,  було перенесено на 27.06.2020 року. Про це додатково повідомила Ірина Кабанова на своїй сторінці у ФБ. Також вона написала: “Прошу долучитися до збору. Потрібно харчі, миючі засоби і свіжа городина, смаколики. Збір передач: пл. Соборна, 3. Хлопці будуть безмежно вдячні. На жаль, війна триває!”

 

 

Джерело: AlexTime

Схожі публікації