Освітяни Новопразької та Приютівської громад долучились до тренінгу «Крокуємо до гендерної рівності»

Освітяни Новопразької та Приютівської громад долучились до тренінгу «Крокуємо до гендерної рівності»

У п’ятницю, 5 листопада, для вчителів та психологів Новопразької та Приютівської ТГ пройшов тренінг «Крокуємо до гендерної рівності», що організований у рамках проєкту ГО ОГІЦ «Тренд на рівність».

Навчання проходило інтерактивно. Важливі поняття пропрацьовувались на практиці. Учасники тренінгу розібрались, в чому різниця між гендером та статтю, створивши чоловічий та жіночий портрети, з’ясували, як стереотипне бачення впливає на сприйняття людей, про яких ми майже нічого не знаємо і робимо висновки за зовнішніми показниками та через це часто помиляємось.

Тренерка Дар’я Полтавська майже до кожної теми підібрала цікаві вправи, а їх було достатньо для того, щоб якомога краще зануритись в тему гендерної рівності та пропрацювати з власними стереотипами. Ділились досвідом і самі учасниці. Так, під час одного із завдань освітянки виписували власне бачення щодо гендеру в школах, і які дії можуть покращити дане питання.

Тетяна Козар, експертка проєкту, арт-коуч:
«Отже, після тренінгу очікування справдилися на всі 100%. «Зібрала в пробірочки всі компоненти» і «отримавши повну торбу зерна» все дописала. Дякую всім і особливо Дар’ї Полтавській за нові знання, поради і натхнення!!!!»

У результаті учасники детально познайомилися зі змістом модульної, факультативної програми для підлітків “4 кроки до гендерної рівності” і проєктом гайдлайну, інтерактивної інструкції для вчителів, що презентує цю програму. Нагадаємо, що тестування програми вже триває, а фінальна версія буде надрукована наприкінці року.

Проєкт «Тренд на рівність» втілюється за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine. Інформація, яка представлена, є виключною відповідальністю ГО «Олександрійський гендерний інформаційний цент» та необов’язково відображає погляди Уряду Канади і організації Пакт.

Схожі публікації