Пацієнти онкодиспансеру б’ють на сполох. ВІДЕО — AlexCity

Пацієнти онкодиспансеру б’ють на сполох. ВІДЕО

У критичній ситуації опинився на сьогодні Олександрійський онкодиспансер. Під загрозою закриття радіологічне відділення, де тривалий час лікувались тисячі онкохворих людей з Олександрії, п’яти районів Кіровоградщини та навіть сусідньої Полтавщини.

На сполах забили самі пацієнти, адже спливає термін дії існуючого джерела іонізуючого випромінювання, без якого сеанси променевої терапії не можливі, а коштів в бюджеті області на придбання нового немає. Тож допомоги вирішили шукати у народного депутата.

Джерело: КТМ

2 комментария

 1. Потрібно 7млн.грн
  Паціентів за рік 400 чоловік.

  7’000’000÷400=17’500грн з кожного паціента треба вже зараз. (Для порівняння, такий платний курс коштує від 2тис.$ до 30тис.$)

  Якщо за два роки, то по 8750грн/чол.

  Якщо за 3 роки, то по 5800грн. з людини, так що виходить що треба було раніше думати і збирати кошти на перезарядку джерела іонізуючого випромінювання. А якщо за 5 років? То це б фінансове навантаження не було б таким істотним.

  P S. Передбачаю запитання: де взяти такі гроші?
  — Програма страхування від раку коштує близько 400грн/рік , а виплата, в разі діагностування, дорівнює 50тис.грн.

  Ось чому в розвинених країн світу більша половина населення має поліс страхування життя!

  • Наталья

   500€ в год для взрослого и 120€ в год для ребенка и над тобой зонт на 1 000 000 € лечение онкологии, нейрохирургии, сердечно-сосудистых заболеваний, трансплантация жизненно важных органов, реабилитация, проживание сопровождение консьерж услуга, лечение как по Украине так и за границей кроме США Канады и Швейцарии там доплата нужна 5000€ франшиза. И сопровождение от начала до конца! И страховая сумма пополняется ежегодно! Раз в год положил и спокоен что с тобой все будет хорошо и тебя не оставят в коридоре помирать потому что у тебя денег нет! Страховка сегодня самый главный документ в жизни каждого!

x

Рекомендуємо

У Пантаївській амбулаторії звільняють усіх працівників

Півтора десятка працівників Пантаївської амбулаторії попередили про скорочення. Згідно з рішенням сесії Олександрійської міської ради, ...

EnglishRussianUkrainian