Пантаївка хоче від’єднатися від Олександрії

Пантаївка хоче від’єднатися від Олександрії

Перший заступник міського голови Людмила Давиденко повідомила: на нараді у губернатора Кіровоградщини Андрія Балоня пролунала цікава новина – селище Пантаївка має намір територіально об’єднатися з селами Бандурівкою і Диківкою Знам’янського району.

З таким проханням до Кіровоградської ОДА завернулася адміністрація селища, не вважаючи за потрібне проінформувати про це керівництво Олександрії, до складу якої сьогодні входить Пантаївка. В робочу групу з вивчення цього питання не включені депутати міської ради, громадського обговорення з цього приводу не було, відповідного рішення міської ради і поготів. У міської влади виникає питання з приводу законності таких дій.

За словами Л.Давиденко, тільки на утримання закладів освіти селища потрібно 12 млн грн на рік, держава виділяє всього 4 млн, решта – фінансування з міського бюджету. Доходи селищної ради, за інформацією Пантаївського селищного голови – 4 млн грн. Якщо коштів на утримання бюджетної сфери не вистачатиме, потрібно буде суттєво скорочувати штати працівників або ж шукати джерела фінансування.

Селищна рада має надію, що буде отримувати ПДФО до 2 млн грн і сподівається на підтримку підприємця, який планує встановити у центрі Пантаївки сонячні батареї.  Але це поки що лише плани. На зібранні, де обговорювався намір об’єднатися з Бандурівкою і Диківкою, жителів Пантаївки майже не було, як і працівників бюджетних установ, зате у великій кількості були присутніми переселенці з Ясинуватки, розповіла перший віце-мер. Але ж люди мають розуміти, куди їх ведуть. Тож депутату міської ради Миколі Смакулі доручено розібратися у ситуації і поінформувати з цього питання жителів селища. Можливо, не треба робити таких радикальних кроків чи принаймні варто обговорювати перспективи публічно?

Олександрійський тиждень

Схожі публікації