Педагогів закликали вакцинуватися

Педагогів закликали вакцинуватися

14 вересня заступник міського голови Ірина Чемерис відвідала загальноосвітні заклади міста, де спостерігається найнижчий відсоток вакцинованих і поспілкувалася з освітянами щодо необхідності та важливості імунізації. Разом з нею були заступник начальника управління освіти Вікторія Чернецька та директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Дьячук.

У ході зустрічі Ірина Чемерис закликала присутніх бути свідомими та відповідальними й зробити вибір на користь вакцинації, адже наразі це єдиний дієвий спосіб захистити себе, учнів та людей навколо від коронавірусної хвороби. Серед переваг вакцинації називалася не тільки її ефективність, а й доступність та безоплатність.

Також заступниця наголосила на тому, що лише при 80 % вакцинованих робітників, освітній заклад працюватиме в реальному часі. В іншому випадку при запроваджені більш жорстких карантинних обмежень установу буде переведено на дистанційне навчання, тривалість якого на сьогодні не визначена.

Поряд з цим, влада постійно отримує звернення від батьків, які не задоволені результатами віддаленого навчання і сподіваються на недопустимість введення такого освітнього процесу.
Кожен самостійно має обрати вакцину, якою би хотів щепитися, а мобільна бригада готова приїхати до школи і вакцинувати всіх охочих на місці.

«На меті убезпечити себе, учнів та близьких від коронавірусу та його важких наслідків. Ми маємо бути відповідальними того, що саме від нас залежить здоров’я, а інколи і життя рідних та оточення» – підсумувала свої зустрічі Ірина Чемерис.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації