Пенсіонер в Олександрії отримав вирок за поширення російської пропаганди серед парафіян

Пенсіонер в Олександрії отримав вирок за поширення російської пропаганди серед парафіян

Олександрійський міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у розпалюванні ворожнечі та приниженні національної гідності українців. Як виявилося, той у чаті для парафіян розсилав повідомлення про «паскудність українців» та в розмовах виправдовував напад Росії на Україну, інформує «Гречка».

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, обвинувачений є пенсіонером і публікував повідомлення у загальному вайбер-чаті для місцевих парафіян, намагаючись принизити гідність українців. У цих повідомленнях, за які він і потрапив згодом на лаву підсудних, чоловік стверджував, що Україна начебто є «до блювоти мерзенною країною», а українців нібито «вивели методом селекції». «Україна найгірша, до блювоти мерзенна країна у всій світовій історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних виродків», – писав чоловік у чаті на десятки користувачів.

Крім того, чотири людини дали показання, що цей же пенсіонер під час телефонних розмов з ними виправдовував збройну агресію Росії проти України. Експертиза підтвердила, що дії осудженого були умисними.

Судовий розгляд справи не затягувався: причиною швидкого рішення стало те, що обвинувачений підписав угоду з прокуратурою, визнавши свою провину. Тож вже на підготовчому засіданні суд зміг винести вирок. За рішенням суду, чоловік отримав покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, проте з випробувальним терміном у два роки. Також йому доведеться з власної кишені оплатити роботу експерта – а це 6,5 тисяч гривень.

Схожі публікації