Перемоги вихованців Олени Лафи

Перемоги вихованців Олени Лафи

Медалі переможців Всеукраїнського конкурсу «Мрій багато не буває», що проводився у Тернополі, отримали вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрії, які веде дизайнер Олена Лафа.

Так, дипломи і медалі першого ступеню отримали Анна Гончарова – вихованка гуртка «Сучасна мода та дизайн» колективу «OLGAMODELS»  – за представлену конкурсну  роботу « Історія українського костюму», та Софія Шкелебей, яка навчається у гуртку «Художній дизайн»,  – за роботу у техніці декоративного живопису.

На розгляд організаторів масштабного за кількістю учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна»  у Кропивницькому були  подані роботи дітей різних вікових категоріях. Конкурс проводився у декількох номінаціях.  Дипломами переможців та подарунками відзначено 5 вихованок гуртка «Художній дизайн» Олександрійського БДЮТ: Іванну Прийму, Дарину і Софію Бровко, Вероніку Кесель та Анну Гончарову.

Всі 5учасниць отримали спеціальні подарунки , а керівник гуртка Олена Лафа – подяку  від організаторів конкурсів за підготовку юних талантів.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації