Переможці онлайн-заходу «Здоровим бути КРУТО»

Переможці онлайн-заходу «Здоровим бути КРУТО»

Відділ молоді та спорту Олександрійської міської ради провів онлайн-захід «Здоровим бути КРУТО», присвячений Всесвітньому дню здоров’я, та створив групу у мережі Фейсбук, до якої приєдналися 1900 осіб.

Конкурс тривав з 5 по 11 квітня і за цей час усі охочі мали можливість розмістити на сторінці Фейсбук відео про свій здоровий спосіб життя та позмагатися за перемогу.

У заході взяли участь: 10 дитячих садочків (№№2,7, 16,18,25,29,35,39,42,43); 13 шкіл (Гімназія ім.Т.Г.Шевченка, ЛІТ, Марто-Іванівський НВК, Звенигородський НВК, Ізмайлівський ЗЗСО, ЗНЗ№№2,6,7,8,9,10,12,15,19); 3 позашкільні навчальні заклади (БДЮТ,ЦДЮТ та ДЮСШ№2); 2 вищих та професійно-технічних заклади (педагогічний коледж та професійний ліцей); колективи клубів «Захист», «Спортивна Олександрійщина», «Цирк молодих» та індивідуально 25 жителів міста. Всього було розміщено 72 публікації.

14 квітня у малій залі міської ради відбулося нагородження кращих учасників, які набрали найбільшу кількість вподобань.
Профільний заступник міського голови Ірина Чемерис привітала переможців конкурсу, подякувала за участь та зазначила: «Переможці визначалися у двох категоріях: індивідуальній та колективній. Всі відео учасників цікаві, несуть корисну інформацію для глядачів і приємно, що люди, які брали участь у відеороликах, дійсно переймалися питанням здорового способу життя».

За результатами вподобань у колективному заліку призерами стали дитячі садочки №№ 39, 25 і 2, керівникам яких були вручені грамоти та набори для бадмінтону.

В особистому заліку найкращими стали Горбань Карим – вихованець садочку № 29; Гайдиш Мілана – вихованка садочку№29; Присягіна Єлизавета – студентка педагогічного коледжу; Чорний Данііл – учень ЗНЗ №15 та Юрій Кузнєцов – спортсмен, тренер. Переможці отримали грамоти та запрошення на відвідування льодової арени «Снігова королева».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації